Сироватка Фег / FEG - (100% Оригінал, бюджетна формула) для росту вій та брів

₴150,00

Наявність: В наявності

Сироватка Фег (FEG Eyelash Enhancer Serum)  -(100% Оригінал, бюджетна формула) засіб для росту вій та брів(Усі ступені захисту від підробок присутні - голограми на трьох сторонах коробочки, марка 100% )Це бюджетна сироватка для стимуляції росту вій та брів в домашніх умовах за доступною ціною. Формула сироватки містить комплекс амінокислот, який сприяє природному росту, зміцненню і подовженню...


Сироватка Фег (FEG Eyelash Enhancer Serum)  -

(100% Оригінал, бюджетна формула) засіб для росту вій та брів

(Усі ступені захисту від підробок присутні - голограми на трьох сторонах коробочки, марка 100% )

Це бюджетна сироватка для стимуляції росту вій та брів в домашніх умовах за доступною ціною. Формула сироватки містить комплекс амінокислот, який сприяє природному росту, зміцненню і подовженню вій і брів, а також відновленню пошкоджених, слабких  і ламких вій після процедур нарощування в салонах.

 • Сироватка  живить вії та волоски брів з середини фолікул, що дозволяє зробити вії довшими та густішими. 
 • Цей спосіб покращує структуру вій та брів що створює кращий вигляд,
 • Вирощувати свої власні вії та брови самостійно в домашніх умовах є більш безпечним і дешевшим, ніж процедури нарощування  і корекції в салонах.

Ємність флакона  засобу для росту вій  FEG 3 мл -  достатньо, щоб Ви могли користуватися продуктом 4-5 місяців щодня. Якщо Ви будете використовувати сироватку не лише для вій, а ще і для брів, флакона вистачить на менший час.


Перший результат буде помітно вже через 8 тижнів, а повноцінний результат досягається через 8-12 тижнів використання.


Рекомендації до застосування 

 • відновлення пошкоджений вій після виснажливих процедур нарощування в салонах краси
 • відновлення пошкоджених брів після неакуратної корекції форм брів
 • стимуляція росту вій та брів для отримання гарних здорових вій та спокусливого погляду.


Поради: як правильно користуватись сироваткою FEG Eyelash Enhancer 

Радимо переглянути відео майстер клас візажистки Ольги, відео відгуки наших клієнток,  підписатись на наш канал на  а також уважно прочитати поради на сайті


Необхідно наносити сироватку Фег аплікатором два рази на день на чисті повіки безпосередньо на краєчок повіка по межі росту вій від внутрішнього краю повіка до зовнішнього. При цьому слід уникати потрапляння засобу на обличчя і нижні повіки. Промокнути все зайве, що вийшло за межі росту вій. Надмірне використання, в деяких випадках, може стати причиною зміни пігментації кольору шкіри навколо очей!


Важлива Інформація


 • Швидкість росту вій та волосся брів - індивідуальний процес, що залежить від швидкості обмінних процесів в конкретному  організмі,тому швидкість проявлення результатів індивідуальна, деякі користувачі можуть бути нечутливими до ФЕГ і в них може не бути результату.
 • НЕ потрібно зловживати рекомендації і збільшувати норму нанесення - це зайви витрати продукту та збільшення ризику виникнення подразнення шкіри.
 • Також, НЕ потрібно наносити сироватку на нижні повіки. Це не вплине на пришвидшення росту вій, але  призведе до потрапляння засобу на слизову оболонку очей та виникнення подразнення.
 • Слідкуйте за чистотою пензлика аплікатора, не торкайтесь його пальцями рук чи сторонніми предметами- це може призвести до мікробіологічного забруднення сироватки і втрати її свіжості та властивостей.  Мікроорганізми -  як відомо, можуть викликати інфікування чи подразнення очей.
 • При використанні засобу для зняття макіяжу з очей необхідно перед нанесенням сироватки промити повіки звичайною водою.


Ви носите м'які контактні лінзи? Це не проблема!


Спочатку Вам потрібно додатково підготуватись,  вийняти контактні лінзи.

Через 15-20 хвилин після використання сироватки ФЕГ Айлеш Енхенсер знову можна одягнути Ваші контактні лінзи


А кому не рекомендується користуватись сироваткою?


З формальної точки зору, компанія виробник має провести серію масштабних клінічних досліджень, для того,щоб рекомендувати спеціальним групам споживачів користуватись будь-яким продуктом. До цих груп входять вагітні жінки, жінки що годують груддю, діти до 18 років, хворі на онкологічні хвороби, пацієнти що лікуються від складних захворювань, тощо.

Саме тому,  наразі сироватка FEG не є рекомендованою для використання дітям,  вагітним і та жінкам, що годують груддю.


А як щодо побічних реакції?


Враховуючи що формула бюджетна,  в деяких випадках (менше ніж 3%) можлива поява свербежу на повіках або  почервоніння очей.


Якщо у Вас чутлива шкіра - варто починати вирощувати вії та брови з інших формул. Саме тому Активатор Ікстрім Леш що має покращену формулу - найбільш популярна сироватка категорії ціна/якість, а Діва Леш Бустер має в своєму ексклюзивному складі екстракти коралів.


Якщо ви покористуєтесь формулою Фег, причиною неприємних відчуттів на шкірі навколо вій або почервоніння очей, може бути

Найчастіше - НАДМІРНЕ і НЕПРАВИЛЬНЕ  застосування, а саме, надмірна частота і велика кількість нанесення сироватки, потрапляння надлишків засобу для росту вій на слизову оболонку.


Що ж робити?

 1. Перша порада в таких випадках  заспокоїтись - припинити користуватись продуктом, промити очі і дати очам відпочити 5-7 днів.  
 2. Уважно прочитати інструкцію з користування і передивитись відео майстер клас від Ольги,  або відео відгуки на нашому каналі на .
 3. Перейти на іншу сироватку із покращеними формулами, наприклад, спробувати гіпоалергенну пептидну сироватку ЛешРум Еліксір (вона краще переноситься очима та підходить навіть алергикам)
 4. або пізніше спробувати ще раз нанести сироватку ФЕГ, - аккуратно, дотримуючись норми нанесення -  в 99% проблема вирішується. :-)


Якщо у Вас рідкісний випадок алергії, чи зміна пігментації кольору шкіри, необхідно звернутися за консультацією до лікаря та відмовитись від користування продуктом. *Гіперпігментація шкіри - це потемніння кольору шкіри, пов'язане з надлишковим накопиченням в епідермісі пігменту меланіну.

Це стан, як правило, повністю зворотний при припиненні застосування формули сироватки.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: Сироватка, ФЕГ, для росту вій, FEG, ФЕГ оригінал, засіб для росту вій, засіб для росту брів, для бровей, FEG Eyelash Enhancer, FEG для ресниц, 100% Оригінал